Mieszkańcy Broku wspólnie pożegnali lato (zdjęcia, wideo)

Dodano: 18 września 2023 20:47, Autor: Kacper Jaworowski

W brokowskim porcie odbyło się wydarzenie pt. "Pożegnanie Lata". Gwiazdą wieczoru kolejnej imprezy z tego cyklu, był zespół Bayer Full.
Pikniki rodzinne kończące okres letni, już na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych w Broku. Wszystko za sprawą ciepłej atmosfery i nadbużańskiej scenerii oraz programu, który każdego roku się różni, dzięki czemu potencjalni uczestnicy mają zagwozdkę co przygotowano tym razem.

Wydarzenie rozpoczęło się od powitania przybyłych oraz zaproszonych gości przez burmistrza Marka Młyńskiego. Następnie głos zabrały senator Maria Koc oraz przewodnicząca Rady Powiatu Dorota Subda.

Po przemówieniach przyszła pora na muzyczną ucztę. Na plakacie można było zobaczyć kto będzie gwiazdą wieczoru. Oprócz tego zaśpiewać miała Kapela Łochowska, która okazała się grupą Wysokie Stężenie Bluesa. Zespół przygotował bogaty repertuar, który wprawił uczestników w dobry nastrój. Następną artystką na scenie była Weronika Zdzieborska, młoda piosenkarka pochodząca z Sulejówka.
REKLAMA


W międzyczasie, przybyli chętnie korzystali z bezpłatnego poczęstunku w postaci grochówki i kiełbasek z grilla. Dzieci bawiły się placu zabaw z wieloma atrakcjami i dmuchańcami. Nie zabrakło również malowania twarzy. Można było odwiedzić stoiska promocyjne instytucji, firm i organizacji, m.in. Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Urzędu Gminy Brok, czy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Chętnie odwiedzanymi były stoiska gastronomiczne.

Największym zainteresowaniem cieszył się oczywiście koncert gwiazdy wieczoru, grupy Bayer Full. W nadbużańskiej scenerii, przy przebojach jednej z najstarszych grup disco polo, bawiły się tłumy. Wieczór zakończyła potańcówka do późnych godzin z Chorzelską Kapelą Biesiadną.

Organizatorem wydarzenia byli: burmistrz miasta i gminy Brok Marek Młyński, stowarzyszenie Podlaskie Dziedzictwo Kultury oraz Fundacja Polska 360. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła senator Maria Koc.

Zobacz również

Spotkanie z muzyką Aleksandra Bobowskiego w Starej Elektrowni (zdjęcia)

18 września 2023, Elżbieta Krajewska

Żywa lekcja historii w interpretacji Grupy Młodych Muzyków Ludowych z Kurpi Puszczy Zielonej i Białej.

Wystawa ilustracji książkowej dla dzieci i młodzieży z całego świata zagościła w Starej Elektrowni (zdjęcia)

14 września 2023, Kacper Jaworowski

Biennale Ilustracji w Bratysławie jest nie tylko jednym z największych na świecie konkursów, ale również znakomitą wystawą oryginalnych ilustracji do literatury dziecięcej i młodzieżowej. Prace laureatów 28. edycji można podziwiać w Starej Elektrowni.

Andrzejewo czyta "Nad Niemnem" - 12. edycja Narodowego Czytania (zdjęcia)

13 września 2023, BP Gminy Andrzejewo, red. Kacper Jaworowski

Narodowe Czytanie w Biblioteki Publicznej Gminy Andrzejewo. "Nad Niemnem" czytali m.in. aktywni czytelnicy, członkowie lokalnego Klubu Seniora oraz władze samorządowe.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Cezan-Meble

ul. Okrzei 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Studio mebli kuchennych, szafy, garderoby, zabudowy wnętrz.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]