Dzień Kobiet w Szulborzu Wielkim (zdjęcia)

Dodano: 14 marca 2024 11:52, Autor: UG Szulborze Wielkie, red. Kacper Jaworowski

Wydarzenie, zorganizowane na zaproszenie wójta, zgromadziło liczne kobiety z terenu gminy, dla których przygotowano wiele atrakcji. Niezapomnianym akcentem wieczoru było uhonorowanie Anety Niemiry medalem pamiątkowym Pro Masovia za jej wkład w rozwój Mazowsza.
W środę, 8 marca 2024, w Szkole Podstawowej im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Szulborzu Wielkim po raz drugi odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Na zaproszenie wójta Karola Dąbkowskiego grono kobiet z terenu gminy uczestniczyło w tym wydarzeniu.

Niezwykłą atrakcją wieczoru była część artystyczna przygotowana przez utalentowanych uczniów szkoły pod czujnym okiem nauczycieli. Młodzież szkolna nie tylko zaskoczyła publiczność przedstawieniami i piosenkami, ale również w humorystyczny sposób opowiedziała o Dniu Kobiet, co spotkało się z entuzjastycznym aplauzem ze strony widzów.
REKLAMA


W trakcie wydarzenia uhonorowano Anetę Niemirę medalem pamiątkowym Pro Masovia, przyznanym przez marszałka Adama Struzika na wniosek wójta gminy, za jej wybitny wkład w rozwój gospodarczy, kulturalny i społeczny Mazowsza. Medal wręczył społeczny asystent marszałka województwa mazowieckiego - Rafał Kowalczyk.

Panie miały okazję wysłuchać inspirujących przemówień, które były pochwałą dla ich osiągnięć. Każda kobieta otrzymała także kwiatek, a wieczór uświetnił koncert grupy muzycznej Limbos. Po oficjalnej części uroczystości wszyscy goście mieli okazję spotkać się przy słodkim poczęstunku, tworząc tym samym przyjemną atmosferę podsumowania tego wyjątkowego dnia.


Zobacz również

Dzień Sołtysa w Małkini Górnej (zdjęcia)

14 marca 2024, UG Małkinia Górna, red. Kacper Jaworowski

Gmina Małkinia Górna uczciła swych sołtysów podczas obchodów Dnia Sołtysa. Wójt Bożena Kordek oraz lokalna społeczność wyrazili swoją wdzięczność za trud i zaangażowanie tych, którzy nieustannie pracują na rzecz rozwoju sołectw.

Wędrowne Gitary zagrały w Broku z okazji Dnia Kobiet (zdjęcia, wideo)

11 marca 2024, Kacper Jaworowski

Obchody Dnia Kobiet w Broku wypełnione były nie tylko muzyką i wzruszeniami, ale także atmosferą wspólnoty i życzliwości. Dla zgromadzonych na Sali Widowiskowej zagrała grupa Wędrowne Gitary, a uczniowie lokalnej szkoły podarowali paniom kwiaty.

Wspólne działania profilaktyczne w trosce o bezpieczeństwo kobiet - "Kobiety świecą przykładem" (zdjęcia)

9 marca 2024, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Ostrowianki otrzymały drobne upominki i elementy odblaskowe od funkcjonariuszy KPP, przedstawicieli Starostwa Powiatowego, a także od uczniów klas mundurowych.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Cezan Salon Meblowy Black Red White

ul. Mieczkowskiego 16 (Galeria TEK, II piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szukasz mebli, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze? Zainspiruj się!

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]