Emocjonujące spotkanie pomiędzy Olimpią a Iskrą kończy się remisem

Dodano: 31 marca 2024 23:54, Autor: Kacper Jaworowski

Świetne rozpoczęcie wiosny w klasie B. Po widowiskowej i pełnej emocji rywalizacji obu zespołów, mecz zakończył się remisem 3:3.
Nieco przed południem, na boisku w Latowiczach, zmierzyli się w niedzielnym pojedynku Olimpia Latowicz oraz Iskra Zaręby Kościelne.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego akcentu. Zawodnik gospodarzy, Rafał Kowalski, szybko zobaczył żółtą kartę, a już w 6. minucie Iskra Zaręby Kościelne objęła prowadzenie po trafieniu Jacka Imińskiego. Mimo tego wczesnego ciosu, piłkarze Olimpii Latowicz nie załamali się i kontynuowali walkę o wynik. W końcówce pierwszej połowy, Olimpia odrobiła straty, gdy Radosław Skóra skutecznie wykorzystał sytuację podbramkową, wyrównując wynik na 1:1 w 40. minucie.

Po przerwie, to zespół Olimpii Latowicz przejął inicjatywę. W 49. minucie Radosław Skóra zdobył kolejną bramkę, tym razem z rzutu karnego, dając swojej drużynie prowadzenie 2:1. Jednak Iskra Zaręby Kościelne szybko odpowiedziała i wyrównała stan meczu w 51. minucie po trafieniu Michała Dąbrowskiego.

Ostatnie minuty meczu były niezwykle emocjonujące. W 89. minucie Marcin Świątek ponownie wpisał się na listę strzelców dla Olimpii Latowicz, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak Iskra Zaręby Kościelne nie poddała się i w ostatnich sekundach meczu, dzięki bramce Jakuba Piotrowskiego, udało się zdobyć wyrównujące trafienie.

Iskrę czeka tygodniowa przerwa. Następny mecz zarębianie rozegrają 7 kwietnia 2024 o godz. 12:00. Iskra uda się na wyjazd do drużyny Niwa Tęczki.

Olimpia Latowicz 3:3 Iskra Zaręby Kościelne
Bramki: Radosław Skóra 41', 49' (k.), M. Świątek 89' - J. Imiński 6', M. Dąbrowski 51', J. Piotrowski 90+5' (k.)

Źródło zdjęcia: Iskra Zaręby Kościelne

GKS Andrzejewo pokonuje Błękitnych Stoczek 2:1 po dwóch trafieniach Andrzeja Piwońskiego. Rozpoczęcie rundy wiosennej należy uznać za udane.

Kolejny remis MKS-u ze Zrywem

26 marca 2024, Kacper Jaworowski

Przywitanie wiosny na stadionie w Małkini Górnej mogło być lepsze. Mecz ze Zrywem Sobolew zakończył się bezbramkowym remisem.

Derby bez niespodzianki. GKS pewnie wygrywa z Iskrą

10 listopada 2023, Kacper Jaworowski

GKS Andrzejewo triumfuje 4:1 w pasjonującym starciu z Iskrą Zaręby Kościelne. Mimo zaangażowania miejscowych, przyjezdni dominują w powiatowych derbach.