Iskra zadziałała szybko w Łosicach

Dodano: 13 kwietnia 2026 06:49, Autor: Kacper Jaworowski

Goście z Zarąb Kościelnych szybko ustawili spotkanie z ŁDK II Łosice, zdobywając dwa gole jeszcze w pierwszej połowie. Druga odsłona toczyła się w bardziej szarpanym rytmie, bez zmian w wyniku.
W niedzielne popołudnie, 12 kwietnia 2026, oczy kibiców siedleckiej klasy B zwrócone były na stadion przy ul. Szkolnej 5 w Łosicach. W ramach 10. kolejki sezonu 2025/2026 miejscowy ŁDK II Łosice podejmował drużynę Iskry Zaręby Kościelne. Spotkanie zainaugurowało etap zmagań w rundzie wiosennej.

Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando gości, którzy narzucili ŁDK II swój styl gry. Kluczowe dla losów pojedynku okazały się zaledwie dwie minuty w pierwszej połowie. W 17. minucie wynik otworzył Krystian Kryński, wyprowadzając Iskrę na prowadzenie. Zanim gospodarze zdołali otrząsnąć się po stracie gola, Iskra zadała drugi cios, w 19. minucie Marcel Warych dobrym strzałem podwyższył na 2:0. Do końca pierwszej części gry wynik nie uległ zmianie, a arbiter nie doliczył ani minuty do regulaminowego czasu.
REKLAMA


Po zmianie stron gospodarze szukali sposobu na odrobienie strat, natomiast goście pilnowali wypracowanej przewagi. Kibice oglądali dużo walki w środku pola, co przełożyło się na liczne przerwy w grze i aż 6 doliczonych minut przez sędziego. Mimo starań gospodarzy, defensywa gości pozostała nieugięta. Iskra Zaręby Kościelne wywiozła z Łosic komplet punktów, wygrywając 2:0.

Dla drużyny z Zarąb Kościelnych zwycięstwo jest dobrym prognostykiem przed kolejnym wyzwaniem. 19 kwietnia 2026 o godz. 14:00 Iskra ponownie zagra na wyjeździe, tym razem mierząc się z zajmującym 5. miejsce w tabeli Wichrem Sadowne.

ŁDK II Łosice 0:2 Iskra Zaręby Kościelne
K. Kryński 17', M. Warych 19'

Źródło zdjęcia: Iskra Zaręby Kościelne

Zobacz również

Transfer last minute. Kamil Wojdak nowym zawodnikiem Iskry

11 kwietnia 2026, Iskra Zaręby Kościelne, red. Kacper Jaworowski

Karuzela transferowa nie zwalnia tempa. W ostatniej chwili szeregi Iskry zasilił Kamil Wojdak. To piąte wzmocnienie zespołu w tym okienku i zarazem czwarty zawodnik, który przenosi się do klubu z Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Doświadczony obrońca ma stać się nowym filarem defensywy.

Gotowi na ligę. Przegląd kadr i ofensywny popis Iskry oraz rezerw MKS-u

30 marca 2026, Kacper Jaworowski

Trenerzy Iskry Zaręby Kościelne i MKS-u II Małkinia wykorzystali ostatni sparing, by sprawdzić formę szerokiego zaplecza swoich drużyn. W widowiskowym spotkaniu na boisku zameldowało się łącznie kilkudziesięciu zawodników, w tym liczna grupa młodzieżowców.

Czwarty transfer Iskry. "W sporcie szacunek i dane słowo są dla mnie bezcenne"

20 marca 2026, Iskra Zaręby Kościelne, red. Kacper Jaworowski

Iskra Zaręby Kościelne kontynuuje ofensywę transferową przed decydującą częścią sezonu. Nowym nabytkiem lidera klasy B został Adrian Waracki. To kolejny zawodnik, który tej zimy przenosi się do Zarąb z Ostrovii Ostrów Mazowiecka, nie gryząc się przy tym w język.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

VeloBank - Placówka Partnerska w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3 Maja 74
07-300 Ostrów Mazowiecka

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]