Policja szuka świadków kolizji. Kierowca crossa uciekł z miejsca zdarzenia

Dodano: 11 czerwca 2026 12:39, Autor: KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 28 maja na al. Jana Pawła II. Funkcjonariusze poszukują świadków oraz osób posiadających informacje, które mogą pomóc w ustaleniu kierowcy motocykla typu cross, który oddalił się z miejsca kolizji.
REKLAMA




Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 28 maja 2026 roku około godziny 20.08 w Ostrowi Mazowieckiej.

Według ustaleń funkcjonariuszy, na Alei Jana Pawła II nieznany kierujący pojazdem marki Cross, poruszającym się bez tablic rejestracyjnych, jadąc od strony ronda łączącego ulice 3 Maja, Warszawską i Różańską w kierunku ul. Parkowej, uderzył w jadący przed nim samochód marki Skoda Superb.

Po zdarzeniu kierujący jednośladem oddalił się z miejsca, nie czekając na przyjazd służb. Policja prowadzi czynności mające na celu ustalenie jego tożsamości oraz dokładnego przebiegu zdarzenia.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które były świadkami kolizji lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy, o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod numerami telefonów 47 70 44 200 lub 47 70 44 204. Informacje można również przekazać osobiście w siedzibie jednostki.


Zdjęcie: KPP

Zobacz również

Zderzyły się trzy samochody w Nienałtach-Brewkach. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

10 czerwca 2026, OSP Zaręby Kościelne, red. Elżbieta Krajewska

W poniedziałek, 9 czerwca 2026 roku, służby ratunkowe interweniowały w miejscowości Nienałty-Brewki, gdzie doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych. Jedna osoba została przewieziona do szpitala na dalsze badania.

Groźne znalezisko podczas prac przy domu. Na miejscu interweniowali saperzy

28 maja 2026, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Podczas prac ogrodowych na terenie Szulborza Wielkiego 42-letni mężczyzna natrafił na przedmiot przypominający pocisk artyleryjski. Policjanci potwierdzili, że było to pochodzące z okresu II wojny światowej niebezpieczne znalezisko. Miejsce zostało zabezpieczone do czasu przyjazdu patrolu saperskiego.

Zderzenie dwóch osobówek w Brzezienku. Sprawca ukarany mandatem (zdjęcia)

25 maja 2026, OSP Wąsewo, red. Elżbieta Krajewska

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek, 25 maja, w miejscowości Brzezienko w gminie Wąsewo. Według ustaleń służb kierowca Kii podczas skrętu na posesję nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu Audi A4. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Pokusa Street Food

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

Kwiaciarnia Orchidea

ul. Stefana Batorego 19
07-300 Ostrów Mazowiecka

Miejsce pełne kwiatów i wyjątkowych dekoracji.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]