Piknik Rodzinny już w tę niedzielę

Dodano: 21 sierpnia 2012 13:02, Autor: Anna Krajewska-Polak

Nie przegap I Ostrowskiego Pikniku Rodzinnego. Mnóstwo zabaw, zawody sportowe, plener malarskich, konkurencje dla małych i dużych, koncerty, występy, wspólne grillowanie. Pierwsza w Ostrowi impreza dla rodzin z dziećmi.
26 sierpnia 2012 roku w Ostrowi Mazowieckiej na terenie Centrum Kultury i Rekreacji odbędzie się I Ostrowski Piknik Rodzinny Godziny dla Rodziny. W programie wiele atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Wybory Małej Miss Lata, Marsz Nordic Walking, zawody rodzinne, plener malarski, zawody plażowej piłki siatkowej, koncerty, występy, wspólne grillowanie i biesiadowanie.

Nadal można się zgłaszać do zawodów rodzinnych (dziecko, mama, tata), zawodów plażowej piłki siatkowej (dwuosobowe drużyny), Marszu Nordic Walking!


REKLAMAWybory Miss Lata -spośród dziewcząt w wieku 8-12 lat, wybrana zostanie Mała Miss Lata 2012. Nie będzie castingów, wystarczy zgłosić się w dniu imprezy, wziąć udział w popisach tanecznych, zaśpiewać ulubioną piosenkę tegorocznego lata, oczarować publiczność i jury i... wygrać.

Marsz Nordic Walking - będzie prowadzony w formie rekreacyjnej, bez klasyfikacji oraz mierzenia czasu, za to z nagrodami dla wszystkich zawodników i specjalnym posiłkiem regenerującym - wojskową grochówką. Trasa rozpoczyna się w Broku, a kończy w Ostrowi Mazowieckiej. Organizatorzy zapewniają dojazd do Broku. Uczestnicy Marszu Nordic Walking mogą zgłaszać pod numerem 29 645 21 40.

Konkurs Psie Piękności - w konkursie może udział wziąć każdy pies, nie ma znaczenia rasa, wielkość, każdy ma szansę zdobyć nagrodę. Komisja będzie podczas oceny brała pod uwagę wygląd, zachowanie na wybiegu, umiejętności dodatkowe w stylu siad, leżeć, daj łapę. Psy będą oceniane w trzech kategoriach małe - do 10 kg, średnie - do 25 kg i powyżej - duże. Jedynym warunkiem jest posiadanie aktualnego szczepienia przeciwko wściekliźnie. Zgłoszenie w dniu imprezy do godziny 16.00.

Zawody rodzinne - rodzina będzie się sprawdzać w konkurencjach prawie olimpijskich - przenoszenie piłeczki pingpongowej na łyżce, rzucanie woreczkiem do celu, slalom z balonem, ojcowie będą mogli wykazać się w kręceniu hula hop. Ponadto wyścigi w workach, prowadzenie niewidomego, przeciąganie liny i wiele innych atrakcji - wiele nagród, główna rower.


Program I Ostrowskiego Pikniku Rodzinnego Godziny dla Rodziny

26 sierpnia 2012 roku godz. 15.00 Centrum Kultury i Rekreacji Nad Stawem

15.00 Godziny dla Rodziny - program artystyczny Teatru Forma z Białegostoku
16.00 koncert młodzieżowego zespołu Naprawdę ze sceny Kotłownia
16.30 występ hiphopowej grupy Beton z MOSIR
17.00 wybory Małej Miss Lata - konkurs dla dziewcząt do 12 lat - wiele nagród, główna rower
17.30 konkurs Psie Piękności - konkurs, w którym będzie oceniane psy, ich wygląd, zachowanie na wybiegu i prezentowanie dodatkowych umiejętności (siad, leżeć itp.), w przerwie obrad jury na scenie rozmowa z Piotrem Sołowińskim, lekarzem weterynarii, na temat pielęgnacji i dbania o psy
18.00 koncert zespołu Dystans - Renata Dąbkowska
20:00 koncert hiphopowej grupy Hifi Banda

Imprezy towarzyszące
15.00 Start Marszu Nordic Walking (zbiórka przy scenie i wyjazd do Broku, meta Ostrów Maz. Nieopodal sceny, przemarsz 12 km po trasie ścieżki rowerowej)
15.00 zawody plażowej piłki siatkowej
16.00 Rodzinny plener malarski "Mama, Tata i Ja" - prowadzenie Jolanta Szulborska z MDK
16.00 Gimnastyka nie tylko dla smyka - nieopodal sceny, prowadzenie Barbara Siwek z MOSiR - zajęcia fitness dla dzieci z rodzicami
16.15 Zawody rodzinne - rodzina będzie się sprawdzać w konkurencjach prawie olimpijskich - przenoszenie piłeczki pingpongowej na łyżce, rzucanie woreczkiem do celu, slalom z balonem, ojcowie będą mogli wykazać się w kręceniu hula hop. Ponadto wyścigi w workach, prowadzenie niewidomego, przeciąganie liny i wiele innych atrakcji - wiele nagród, główna rower

Ponadto
Rodzinne, wakacyjne grillowanie i biesiadowanie, stoisko SANEPID z konkursami, zabawami, badaniem ciśnienia, wagi itp., stoisko Schroniska Bąkówka i propagowanie adopcji psów, stoisko groomera Mileny Flanc-Wilczewskiej i porady na temat pielęgnacji i szkolenia psów.

Organizatorami Pikniku są MDK i MOSIR w Ostrowi MazowieckiejTrasa Marszu Nordic Walking


Zobacz również

Zgłoś swoją rodzinę do zawodów

21 sierpnia 2012, Anna Krajewska-Polak

Sprawdź swoją rodzinę w zawodach. Przenoszenie piłeczki pingpongowej na łyżce, rzucanie woreczkiem do celu, slalom z balonem i wiele innych atrakcji, a do tego mnóstwo nagród.

Weź udział w Pikniku, do wygrania mnóstwo nagród

16 sierpnia 2012, Anna Krajewska-Polak

26 sierpnia na I Ostrowskim Pikniku Rodzinnym Godziny dla Rodziny zapowiada się wiele atrakcji. Wybory Małej Miss Lata, konkursy, plener malarski, zawody sportowe. A do tego mnóstwo nagród do wygrania.

Sprawdź swoje siły w nordic walking na Pikniku Rodzinnym

12 sierpnia 2012, Anna Krajewska-Polak

Zgłoś się do Marszu Nordic Walking na I Ostrowskim Pikniku Rodzinnym

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]