Piknik Rodzinny już w tę niedzielę

Dodano: 21 sierpnia 2012 13:02, Autor: Anna Krajewska-Polak

Nie przegap I Ostrowskiego Pikniku Rodzinnego. Mnóstwo zabaw, zawody sportowe, plener malarskich, konkurencje dla małych i dużych, koncerty, występy, wspólne grillowanie. Pierwsza w Ostrowi impreza dla rodzin z dziećmi.
26 sierpnia 2012 roku w Ostrowi Mazowieckiej na terenie Centrum Kultury i Rekreacji odbędzie się I Ostrowski Piknik Rodzinny Godziny dla Rodziny. W programie wiele atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Wybory Małej Miss Lata, Marsz Nordic Walking, zawody rodzinne, plener malarski, zawody plażowej piłki siatkowej, koncerty, występy, wspólne grillowanie i biesiadowanie.

Nadal można się zgłaszać do zawodów rodzinnych (dziecko, mama, tata), zawodów plażowej piłki siatkowej (dwuosobowe drużyny), Marszu Nordic Walking!


REKLAMAWybory Miss Lata -spośród dziewcząt w wieku 8-12 lat, wybrana zostanie Mała Miss Lata 2012. Nie będzie castingów, wystarczy zgłosić się w dniu imprezy, wziąć udział w popisach tanecznych, zaśpiewać ulubioną piosenkę tegorocznego lata, oczarować publiczność i jury i... wygrać.

Marsz Nordic Walking - będzie prowadzony w formie rekreacyjnej, bez klasyfikacji oraz mierzenia czasu, za to z nagrodami dla wszystkich zawodników i specjalnym posiłkiem regenerującym - wojskową grochówką. Trasa rozpoczyna się w Broku, a kończy w Ostrowi Mazowieckiej. Organizatorzy zapewniają dojazd do Broku. Uczestnicy Marszu Nordic Walking mogą zgłaszać pod numerem 29 645 21 40.

Konkurs Psie Piękności - w konkursie może udział wziąć każdy pies, nie ma znaczenia rasa, wielkość, każdy ma szansę zdobyć nagrodę. Komisja będzie podczas oceny brała pod uwagę wygląd, zachowanie na wybiegu, umiejętności dodatkowe w stylu siad, leżeć, daj łapę. Psy będą oceniane w trzech kategoriach małe - do 10 kg, średnie - do 25 kg i powyżej - duże. Jedynym warunkiem jest posiadanie aktualnego szczepienia przeciwko wściekliźnie. Zgłoszenie w dniu imprezy do godziny 16.00.

Zawody rodzinne - rodzina będzie się sprawdzać w konkurencjach prawie olimpijskich - przenoszenie piłeczki pingpongowej na łyżce, rzucanie woreczkiem do celu, slalom z balonem, ojcowie będą mogli wykazać się w kręceniu hula hop. Ponadto wyścigi w workach, prowadzenie niewidomego, przeciąganie liny i wiele innych atrakcji - wiele nagród, główna rower.


Program I Ostrowskiego Pikniku Rodzinnego Godziny dla Rodziny

26 sierpnia 2012 roku godz. 15.00 Centrum Kultury i Rekreacji Nad Stawem

15.00 Godziny dla Rodziny - program artystyczny Teatru Forma z Białegostoku
16.00 koncert młodzieżowego zespołu Naprawdę ze sceny Kotłownia
16.30 występ hiphopowej grupy Beton z MOSIR
17.00 wybory Małej Miss Lata - konkurs dla dziewcząt do 12 lat - wiele nagród, główna rower
17.30 konkurs Psie Piękności - konkurs, w którym będzie oceniane psy, ich wygląd, zachowanie na wybiegu i prezentowanie dodatkowych umiejętności (siad, leżeć itp.), w przerwie obrad jury na scenie rozmowa z Piotrem Sołowińskim, lekarzem weterynarii, na temat pielęgnacji i dbania o psy
18.00 koncert zespołu Dystans - Renata Dąbkowska
20:00 koncert hiphopowej grupy Hifi Banda

Imprezy towarzyszące
15.00 Start Marszu Nordic Walking (zbiórka przy scenie i wyjazd do Broku, meta Ostrów Maz. Nieopodal sceny, przemarsz 12 km po trasie ścieżki rowerowej)
15.00 zawody plażowej piłki siatkowej
16.00 Rodzinny plener malarski "Mama, Tata i Ja" - prowadzenie Jolanta Szulborska z MDK
16.00 Gimnastyka nie tylko dla smyka - nieopodal sceny, prowadzenie Barbara Siwek z MOSiR - zajęcia fitness dla dzieci z rodzicami
16.15 Zawody rodzinne - rodzina będzie się sprawdzać w konkurencjach prawie olimpijskich - przenoszenie piłeczki pingpongowej na łyżce, rzucanie woreczkiem do celu, slalom z balonem, ojcowie będą mogli wykazać się w kręceniu hula hop. Ponadto wyścigi w workach, prowadzenie niewidomego, przeciąganie liny i wiele innych atrakcji - wiele nagród, główna rower

Ponadto
Rodzinne, wakacyjne grillowanie i biesiadowanie, stoisko SANEPID z konkursami, zabawami, badaniem ciśnienia, wagi itp., stoisko Schroniska Bąkówka i propagowanie adopcji psów, stoisko groomera Mileny Flanc-Wilczewskiej i porady na temat pielęgnacji i szkolenia psów.

Organizatorami Pikniku są MDK i MOSIR w Ostrowi MazowieckiejTrasa Marszu Nordic Walking


Zobacz również

Zgłoś swoją rodzinę do zawodów

21 sierpnia 2012, Anna Krajewska-Polak

Sprawdź swoją rodzinę w zawodach. Przenoszenie piłeczki pingpongowej na łyżce, rzucanie woreczkiem do celu, slalom z balonem i wiele innych atrakcji, a do tego mnóstwo nagród.

Weź udział w Pikniku, do wygrania mnóstwo nagród

16 sierpnia 2012, Anna Krajewska-Polak

26 sierpnia na I Ostrowskim Pikniku Rodzinnym Godziny dla Rodziny zapowiada się wiele atrakcji. Wybory Małej Miss Lata, konkursy, plener malarski, zawody sportowe. A do tego mnóstwo nagród do wygrania.

Sprawdź swoje siły w nordic walking na Pikniku Rodzinnym

12 sierpnia 2012, Anna Krajewska-Polak

Zgłoś się do Marszu Nordic Walking na I Ostrowskim Pikniku Rodzinnym

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]