Lider za mocny dla MKS-u

Dodano: 10 września 2012 18:35, Autor: Tomasz Krupa

W zeszłą niedziele, piłkarze MKS-u Małkinia podejmowali na własnym boisku zespół lidera siedleckiej "okręgówki" Naprzodu Skórzec.
9 września 2012r. na stadionie w Małkini Górnej miejscowy MKS rywalizował z liderem tabeli zespół Naprzodu Skórzec w ramach szóstej kolejki LO. Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że lider jest zespołem bardzo dobrze zorganizowanym i przyjechał do Małkini po 3 pkt. W 10 minucie spotkania napastnik gości stanął oko w oko z Przesmyckim, ale na szczęcie MKS-u piłkarz Naprzodu fatalnie spudłował. Piłkarze Naprzodu nie musieli jednak długo czekać na pierwszego gola w tym spotkaniu, po ładnej akcji w 17 minucie spotkania objęli prowadzenie. Pomimo wielu groźnych ataków lider w pierwszej połowie nie zdobył już żadnej bramki. MKS, który od 17 minuty spotkania przegrywał 0-1 nie poddał się i na tle silniejszego rywala toczył równorzędną walkę, niestety piłkarzom czerwono-zielonych brakowało skuteczności. W pierwszej połowie najwięcej kontrowersji wzbudziła decyzja sędziego głównego, który pokazał czerwoną kartkę Łukaszowi Gromkowi. W naszym przekonaniu za taki faul należała się co najwyżej żółta kartka.

Po przerwie podopieczni Zbigniewa Suchodolskiego zaczęli grać bardziej ofensywniej, chcąc wyrównać wynik spotkania. Niestety grając w osłabieniu nacinali się na groźne kontry gości, którzy po takich kontratakach dołożyli kolejne bramki. MKS w drugiej połowie spotkania miał dwie okazję do strzelenia bramki z "11" metrów. Niestety pierwszy rzut karny wykonywany przez Adama Najgrodzkiego nie znalazł drogi do bramki. Drugiego karnego wykorzystał w końcówce spotkania Paweł Gromek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1-4 dla Naprzodu Skórzec. MKS Małkinia po 6 kolejkach zajmuję dopiero 7 miejsce w tabeli.
MKS Małkinia - Naprzód Skórzec 1-4 (0-1)
Bramka:
P. Gromek
MKS: R. Przesmycki - Ł. Gromek, M. Sadowski, P. Gromek, M. Sokołowski (75' P. Ruciński), E. Padewski (75' J. Socik), A. Najgrodzki, P. Jakubik (28' C. Giziński), A. Imiński, A. Borowy, P. Domalewski

Ostrowscy piłkarze tym razem odprawili z bagażem 3 goli drużynę z Pułtuska. Dzięki temu zwycięstwu Ostrovia zajmuje 2 miejsce w 4 lidze.

Sportowy weekend

7 września 2012, Tomasz Krupa

Jak co tydzień zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na ligowe spotkania drużyn z powiatu ostrowskiego.

Wyjazdowy remis MKS-u Małkinia

Pomimo dobrej gry zespół MKS-u Małkinia tylko zremisował 2-2 w Uninie z miejscowym Orłem.