Wyjazdowe zwycięstwo Sokoła

Dodano: 1 grudnia 2012 15:22, Autor: Adrian Paszczyk

Po zaciętym pojedynku Ostrowski Klub Koszykówki Sokół odniósł cenne zwycięstwo nad AZS UW Warszawa.
W rozegranym dziś o godzinie 12:00 meczu Sokół długo nie mógł wypracować sobie bezpiecznej przewagi nad rywalem. Sztuka ta nie udała się do końca meczu, który zakończył się 6 punktowym prowadzeniem koszykarzy z Ostrowi Mazowieckiej.

Po pierwszej kwarcie Sokół przegrywał zaledwie jednym punktem, po drugiej kwarcie na tablicy wyników widniał remis. Przełomowa okazała się 3 kwarta, którą Sokół wygrał 12:19 i wyszedł na 7 punktowe prowadzenie. W decydującym starciu ostrowscy koszykarze nie pozwolili dogonić się rywalom i choć przegrali 4 kwartę, to rywal odrobił tylko 1 punkt.

Bardzo dobry występ zanotował Piotr Barszcz, który po słabym początku sezonu z mecz na mecz poprawia swoją formę. Z AZSem UW Warszawa zdobył 37 punktów przy 63 zdobytych przez cały zespół.

AZS UW Warszawa - OKK SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 57:63 (15:14) (10:11) (12:19) (20:19)

Kosz na wagę zwycięstwa padł w ostatniej sekundzie meczu.

Hala MOSiR odczarowana - Sokół zwycięża z Grójcem

19 listopada 2012, Adrian Paszczyk

Ostrowscy koszykarze po raz pierwszy w obecnym sezonie sięgnęli po zwycięstwo w ostrowskiej hali MOSiR.