Spotkanie z Mikołajem

Dodano: 5 grudnia 2012 10:33, Autor: Anna Krajewska-Polak

Od czwartku można już będzie kupować losy na XXII Spotkanie ze Świętym Mikołajem, które odbędzie się 23 grudnia przed ratuszem.

Jak co roku, w ostatnią niedzielę przed Bożym Narodzeniem, odbędzie się Spotkanie ze Świętym Mikołajem. 23 grudnia o godz.15.00 na placu przed ratuszem pojawi się z workiem pełnym prezentów i słodyczy.

REKLAMA
Po raz dwudziesty drugi dzieci będą mogły spotkać się przed ratuszem z Mikołajem, wspólne bawić się, śpiewać i tańczyć. Jedną z atrakcji jest losowanie prezentów. Sprzedaż losów rusza w Mikołajki 6 grudnia. Cena jednego losu, to 5 zł.

Losy do nabycia w kasie MDK od poniedziałku do piątku od godz.9:00 do 15:00 oraz od wtorku do niedzieli po godz. 15:00 w kasie kina Ostrovia.


Zobacz również

Ostrowskie Paciaki w Radomiu

5 grudnia 2012, Karolina Paluch

PaTowicze z Ostrowi Mazowieckiej wzięli udział w Pierwszym Regionalnym Mazowieckim Przystanku Pat. Uczestniczyli oni w warsztatach, by rozwijać swoje zainteresowania oraz promowali życie bez uzależnień

Taniec brzucha i relaksacja na Mikołajki

4 grudnia 2012, Anna Krajewska-Polak

MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza 6 grudnia br. na relaksację z elementami jogi połączoną z dźwiękiem gongu oraz na taniec brzucha. Zajęcia są bezpłatne.

Piosenki dla babć i dziadków

2 grudnia 2012, Anna Krajewska-Polak

Młodzi artyści ze szkół podstawowych i przedszkoli zaprezentowali się w sali widowiskowej MDK.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]