XII Konfrontacje Taneczne (zdjęcia i video)

Dodano: 21 maja 2013 09:01, Autor: Anna Krajewska-Polak

Po raz dwunasty na Konfrontacjach Tanecznych spotkały się zespoły taneczne z powiatu ostrowskiego.
Tancerze disco dance, hip - hop oraz różnych form tańca nowoczesnego zawładnęli po raz dwunasty ostrowską sceną. 17 maja br. odbyły się XII Konfrontacje Taneczne organizowane przez MDK, a hala MOSiR tętniła muzyką, śmiechem i gwarem.

REKLAMANa parkiecie spotkały się dziewięć zespołów z Kalinowa, Komorowa, Lubiejewa i Ostrowi. Tancerze startowali w trzech kategoriach wiekowych: 7 - 11 lat, 12 - 15 lat, 16 - 19 lat. Spotkanie miało na celu konfrontację dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych, a nie rywalizację między nimi. Wszystkie zespoły otrzymały statuetki i pamiątkowe dyplomy.

Konfrontacje, to nie tylko popisy taneczne zespołów , ale także doskonała okazja do wymiany doświadczeń między choreografami, do twórczych poszukiwań i inspiracji oraz do integracji i wzajemnego poznania środowiska tanecznego.

W kategorii wiekowej 7-11 lat wystąpili: Garstka Przyjaciół z ZSP nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, Kalinki z PSP w Kalinowie, Lubek - grupa młodsza z PSP w Starym Lubiejewie, pstryk z MDK w Ostrowi Mazowieckiej. W starszej kategorii, czy 12-15 lat, wystąpili: Tonika z MDK w Ostrowi Mazowieckiej, Lubek - grupa starsza z PSP w Starym Lubiejewie i Mini Zament z MDK w Ostrowi Mazowieckiej. Najstarsci, czyli kategoria powyżej 15 lat: Ka$a z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Komorowie oraz Zament z MDK w Ostrowi Mazowieckiej.

Zdjęcia z konfrontacji znajdziesz w galerii zdjęć.Garstka Przyjaciół - All that she wantsPstryk - Zabawa w KowbojaZament - Other faceKa$aMini Zament - BurlesqaLubek (grupa starsza) - wspólna fotkaTonika - Tańcz ze mnąLubek (grupa młodsza) - Hula-hopKalinki


Zdjęcia i filmy: Fotografia Wideofilmowanie K. Pierzchanowski

Zobacz również

Otwarcie wystawy Anny Kacprzyckiej

19 maja 2013, Anna Krajewska-Polak

Ania Katarzyna Kacprzycka maluje z wewnętrznej potrzeby, dążąc do wyrażania własnego widzenia świata. Od 20 maja jej obrazy można oglądać w ostrowskim MDK.

Seniorzy uczą się jak zdrowo i pięknie żyć

17 maja 2013, Anna Krajewska-Polak

O tym, czym grozi cukrzyca, jakie walczyć z otyłością, które produkty finansowe są dla seniorów i wreszcie jak wyglądać młodziej bez operacji plastycznych, dowiedzieli się słuchacze UTW na kolejnych Warsztatach dla Zdrowia, Ciała i Urody.

Można już zgłaszać się na Festiwal Polskiej Piosenki Filmowej

16 maja 2013, Anna Krajewska-Polak

Do końca maja można zgłaszać udział w VIII Festiwalu Polskiej Piosenki Filmowej. Przewodniczącą tegorocznej edycji festiwalu będzie Agatha czyli Agata Rozumek, która wystąpi również z recitalem.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Kort tenisowy w Komorowie

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]