Co, gdzie, kiedy w Dzień Dziecka w Ostrowi

Dodano: 29 maja 2013 09:02, Autor: Anna Krajewska-Polak

1 czerwca najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mają w czym wybierać. Noc Filmowa Bajek, basen, spektakl, dyskoteka, konkurencje sportowe i zabawy, wspólne czytanie i konkursy z nagrodami.
Już za kilka dni obchodzić będziemy Dzień Dziecka. Ostrowskie instytucje przygotowały dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta wiele niespodzianek.

REKLAMA1 czerwca od godziny 16.00 w Ogródku Jordanowskim Miejski Dom Kultury przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Miejską Biblioteką Publiczną, Komendą Powiatową Policji oraz Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną zapraszają na festyn dla dzieci. Spotkanie trwać będzie 4 godziny, a rozpocznie się o 16.00. Głównymi atrakcjami będą: spektakl "Przygody Alladyna" w wykonaniu aktorów teatru ART-RE z Krakowa, program artystyczny Miejskiego Domu Kultury, a od 18.30 zagrają DJ Czarny i DJ Po Prostu Świder. Oprócz tego w programie: zabawy ruchowe i konkurencje sportowe, czytanie bajek w Sali Kominkowej Grodu Książąt Mazowieckich, pokazy udzielania pierwszej pomocy, malowanie twarzy oraz konkursy z nagrodami.

Tego dnia MOSiR zaprasza na pływalnię. Dla dzieci i młodzieży z ważną legitymacją szkolną wejście na basen w godz. 14.00-18.00 w cenie 3 zł za godzinę. Ponadto w dniach piątek - sobota - niedziela w godz. 15.00 - 18.00 (oferta dotyczy ważna od 31 maja do 2 czerwca, od 7 do 9 czerwca oraz od 14 do 16 czerwca br.) dla osób korzystających z basenu wejście na saunę gratis.

Również Teatr Scena Kotłownia zaprasza w Dzień Dziecka na wspólne spędzenia czasu. Klub Filmowy Kotłownia przygotował Noc Filmową Bajek. Początek o godzinie 19.00, wstęp wolny.


Zobacz również

Wystawa promująca ostrowską Jedynkę

29 maja 2013, SP 1

Uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej przygotowali wystawę promującą szkołę, a poświęconą patronowi i historii oczami dzieci.

XII Festiwal Przedszkolaków (zdjęcia, film)

28 maja 2013, Anna Krajewska-Polak

Zobacz, jak radziły sobie najmłodsi mieszkańcy naszego miasta na XII Kulturalnym Festiwalu Przedszkolaków. W tym roku odbył się pod hasłem - Dla Ciebie Mamo i poświęcony był wszystkim mamom.

Koncert dla mam i o mamach (zdjęcia)

28 maja 2013, Anna Krajewska-Polak

Na spotkaniu z muzyką Straussa, Erwina, Bizeta czy współczesnego Phila Collinsa zaprosił MDK ostrowskie mamy. Koncert odbył się w ramach obchodów XI Dni Ostrowi.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]