Spotkanie Klubu Seniora i zespołu "Zapominajka" w Andrzejewie (zdjęcia)

Dodano: 20 lutego 2023 10:20, Autor: UG Andrzejewo, red. Kacper Jaworowski

Seniorzy spotkali się w Andrzejewie i wspólnie bawili się z zespołem "Zapominajka" z Zarąb Kościelnych na karnawałowym balu.
REKLAMA


W czwartek, 16 lutego 2023, w Andrzejewie odbyło się spotkanie towarzyskie członków Klubu Seniora w Andrzejewie i zespołu muzyczno-wokalnego "Zapominajka" z Zarąb Kościelnych.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości przez Teresę Świderską, Przewodniczącą Klubu Seniora w Andrzejewie.

Na wydarzenie zaproszono zespół muzyczno-wokalny "Zapominajka" z Zarąb Kościelnych pod kierownictwem Gabrieli Rojek, który wspólnie z chórem Klubu Seniora zaprezentował utwory ze swojego repertuaru. Pozostali uczestnicy dołączyli się do śpiewania, nie zabrakło także tańców.

Celem spotkania była integracja lokalnych środowisk poprzez kulturę. W wydarzeniu uczestniczyła również Beata Ponichetra - Wójt Gminy Andrzejewo, która pomogła zorganizować spotkanie, Robert Rosiak - Sekretarz Gminy i Elżbieta Rostkowska - Kierownik Biblioteki Publicznej Gminy Andrzejewo.

Zobacz również

Zakończyła się Kurpiowska Potańcówka Ostatkowa w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia, wideo)

19 lutego 2023, Kacper Jaworowski

Działo się w Starej Elektrowni! Sala wypełniła się do ostatniego miejsca, gdy występowały kurpiowskie zespoły ludowe. Zobacz, jak bawili się uczestnicy.

Spotkanie noworoczne organizacji pozarządowych gminy Andrzejewo (zdjęcia)

15 lutego 2023, UG Andrzejewo, red. Kacper Jaworowski

Spotkanie noworoczne połączone z balem karnawałowym, w którym brały udział organizacje pozarządowe gminy Andrzejewo. Było poważnie, a jednocześnie zabawnie.

Bal studniówkowy ostrowskiego "Ekonomika" (zdjęcia, wideo)

12 lutego 2023, Kacper Jaworowski

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej zakończył sezon studniówkowy w powiecie ostrowskim. Zobacz, jak bawiła się młodzież!

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]