Wiceliderki za słabe na Ostrovię. Zawodniczki Michała Kacprzaka wygrywają u siebie

Dodano: 13 czerwca 2023 16:27, Autor: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Ostatni mecz domowy zakończył się pozytywnie dla piłkarek Ostrovii. W zaciętym meczu padło aż 7 bramek!
Niedzielne popołudnie na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej przyniosło mecz 21. kolejki IV ligi kobiet. W jej ramach Ostrovia zmierzyła się z Vulcanem Wólka Mlądzka. Przeciwniczki ostrowianek to wiceliderki tabeli i jedne z najlepiej strzelających zawodniczek w lidze.

Tabela wskazywała na kawał meczu. Już w 3. minucie padła pierwsza bramka. Natalia Komor otrzymała prostopadłą piłkę i pewnym uderzeniem umieściła piłkę w siatce. Nie minęło wiele czasu, a Komor ponownie strzeliła gola, tym razem wykorzystując dośrodkowanie. W 21. minucie zawodniczki Vulcanu zdobyły bramkę kontaktową. Żeby zgromadzonym kibicom na stadionie się nie nudziło, to pomocniczka po raz kolejny trafiła, popisując się hat trickiem jeszcze przed przerwą.

Ci, którzy myśleli, że na 4 bramkach się skończy, a obraz meczu zmieni się po przerwie, byli w błędzie. Tym razem trzeba było czekać do 77. minuty. Piłkę na bramkę zamieniła - jakże by inaczej - Natalia Komor. Otrzymała długą piłkę z pola karnego, którą wykorzystała zauważając wysuniętą bramkarkę gości i zdobywając bramkę lobem. W szeregi Ostrovii wkradło się rozprężenie, co zauważyły zawodniczki Vulcanu. Zdobyły dwie szybkie bramki. Żeby tego było mało, ekipa sędziująca spotkanie postanowiła doliczyć aż 7 minut do czasu gry. Wymiana ciosów trwała do ostatniego gwizdka. Ostatecznie to podopieczne Michała Kacprzaka wygrywają spotkanie, żegnając się ze swoimi kibicami w sezonie 2022/2023.

Ostatni mecz sezonu Ostrovia rozegra w niedzielę, 18 czerwca 2023 o godz. 18:30. Nasze piłkarki pojadą do Pułtuska, gdzie zmierzą się z tamtejszym Fuksem.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:3 Vulcan Wólka Mlądzka
N. Komor 4 - Dąbrowska, Barbarczyk, Rędaszka

Źródło zdjęcia: Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kobieca drużyna Ostrovii rozegrała mecz ze Żbikiem Nasielsk. W Nasielsku bez zmian, mecz schodzi na drugi plan, bo zachowanie gospodyń jest karygodne, a sędziowanie tragiczne.

Piłkarki Ostrovii straciły bramkę na początku meczu. Potem strzeliły trzy

23 maja 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Podopieczne Michała Kacprzaka grały na wyjeździe ze Świtem Barcząca. Po pierwszej połowie pełnej bramek, druga była bardzo spokojna.

Nasze dziewczyny z kolejną wygraną na koncie

15 maja 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Po długiej majówce spowodowanej pauzą, podopieczne Michała Kacprzaka wróciły do gry. Na swoim boisku rozegrały dobry mecz z KU-AZS UW II Warszawa.