Agata Bartkiewicz kandydatką na burmistrza miasta Ostrów Mazowiecka

Dodano: 23 lutego 2024 06:38, Autor: Wspólna Przyszłość Miasta, red. Kacper Jaworowski

Zbliżają się wybory samorządowe. Swoją kandydaturę potwierdziła Agata Bartkiewicz, obecna dyrektorka CSL Technikum Lotniczego w Nagoszewie. Jej program opiera się na stworzeniu platformy dialogu, promowaniu transparentności oraz budowaniu zrównoważonego rozwoju miasta, uwzględniającego różnorodność społeczną i generacyjną.
W nadchodzących wyborach samorządowych swoją kandydaturę na stanowisko burmistrza miasta Ostrów Mazowiecka zgłosiła Agata Bartkiewicz. Aktualna dyrektorka Centrum Szkolenia Lotniczego Technikum Lotnicze w Nagoszewie, posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołami oraz w realizacji projektów zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Jednym z kluczowych założeń programu kandydatki jest stworzenie platformy dialogu, w której każdy mieszkaniec będzie mógł wyrazić swoje zdanie i brać udział w procesach decyzyjnych dotyczących miasta Ostrów Mazowiecka. Agata Bartkiewicz podkreśla znaczenie transparentności i demokracji w zarządzaniu samorządem terytorialnym, dążąc do zaangażowania społeczności lokalnej w kształtowanie przyszłości swojego miasta.
REKLAMA


Wizja zrównoważonego rozwoju miasta jest kluczowym elementem programu kandydatki. Bartkiewicz postuluje uwzględnienie potrzeb obecnego pokolenia, nie narażając na szkody przyszłych. Pragnie, aby Ostrów Mazowiecka była miastem atrakcyjnym dla wszystkich grup wiekowych, promując inicjatywy skierowane zarówno do młodzieży, jak i osób starszych. W jej opinii, skuteczne kształtowanie polityki społecznej wymaga integracji różnych grup społecznych i sąsiedztw, uwzględniając zarówno aspekty przestrzenne, jak i międzykulturowe zróżnicowanie społeczeństwa.

Agata Bartkiewicz w wyborach samorządowych wspierana będzie przez Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólna Przyszłość Miasta", który złożony jest z mieszkańców miasta Ostrów Mazowiecka, charakteryzujących się świeżym spojrzeniem na kwestię samorządu.

Źródło zdjęcia: Wspólna Przyszłość Miasta

Zobacz również

Spotkanie na temat zasad funkcjonowania oraz źródeł finansowania Centrów Integracji Społecznej zorganizowane w ostrowskim ratuszu (zdjęcia)

22 lutego 2024, UM Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Spotkanie z doświadczonymi zarządzającymi podmiotami CIS z ościennych miast. Taka placówka oferuje wsparcie dla tych, którzy najbardziej go potrzebują.

Jerzy Bauer potwierdza start w wyborach. Będzie trzecia kadencja?

19 lutego 2024, Jerzy Bauer, red. Kacper Jaworowski

Obecny burmistrz Ostrowi Mazowieckiej oficjalnie potwierdził, że będzie startował w wyborach i walczył o trzecią kadencję. Piastuje urząd burmistrza od 2014 roku.

Miało być pięknie, a jest jak dawniej. Przetarg na DW627 anulowany, będzie kolejny

18 lutego 2024, Kacper Jaworowski

Mimo, że ostatni przetarg cieszył się zainteresowaniem przedsiębiorstw zajmujących się robotami drogowymi, to najniższa oferta przekroczyła budżet o prawie milion zł. Większych środków na inwestycje nie będzie, a to oznacza, iż stan drogi nie zmieni się. Nowy przetarg ma trwać do 22 marca br. Nie wiadomo, kiedy w końcu nastąpi drogowa normalność...

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

PSB MRÓWKA

ul. Lubiejewska 94
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wszystko dla domu i ogrodu!

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

VeloBank - Placówka Partnerska w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3 Maja 74
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]